Breaking news
  1. ŞÜKRAN HEPBAYRAKTAR ÖZATEŞ’DE.
  2. A TAKIM SPORCULARIMIZ SPOR OKULU İLE ANTRENMAN VE SÖYLEŞİ YAPTI.
  3. GALİBİYET SERİSİ 3 MAÇ OLDU ARKAS 1- ÖZATEŞ 3
  4. ATEŞ ÇELİK BERGAMA BELEDİYE KARŞISINDA GALİBİZ 3-0
  5. KIZLARIMIZ MARMARİS DEPLASMANINDAN GALİBİYETLE DÖNDÜ

Hakkımızda

Özateş Spor Kulübü 2008 senesinde, İzmir’de bayan voleybol branşında uzmanlaşmak hedefiyle, antrenör Halil Özmert, ailesi ve voleybola gönül vermiş ve hizmet etmiş kişilerce kurulmuştur.

Daha önce İzmir Galatasaray Spor Okulu’nun Voleybol ve Basketbol okullarını düzenleyen yöneticilerimiz burada yetişen sporcuları resmi müsabakalara çıkartabilmek amacıyla 2008 yılında kulübümüzü kurmuşlardır ve Galatasaray Spor Okulları faaliyetine son vermişlerdir.

2016-2017 sezonunda, neredeyse tamamı alt yapımızdan yetişen kadromuzla mücadele ettiğimiz TVF Bölgesel Lig’de büyük başarı elde eden A Bayan Voleybol takımımız şampiyonluk grubunu ikinci sırada tamamlayarak, bu sezon TVF 2. Lig’e katılma hakkını elde etmiştir.

2017-2018 sezonunda yer alacağımız TVF 2.Lig’de iddialı bir kadro ile üst sıraları zorlamak isteyen kulübümüz, mevcut kadromuza ek olarak yaptığı transferlerle Türk Voleybol camiasının dikkatini çekmiş ve voleybol severlerin beğenisini kazanan bir A Takım oluşturmuştur.

Voleybol otoritelerince yer aldığımız TVF 2.Lig 3. grubun favorilerinden gösterilen A Bayan takımımız, 5 Ağustos’tan bu yana yeni sezon hazırlıklarına devam etmektedir.